Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Barbara Wrońska – koncert

11 listopada 2018 @ 19:00 - 20:30

55zł - 65zł

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem.
Singiel „Nie czekaj” zapowiadający pierwszy solowy album Barbary Wrońskiej “Dom z ognia, odbił się szerokim echem w mediach i wśród fanów. To przebojowa piosenka pokazująca różnorodność brzmień. Stanowi bardzo osobista wypowiedź artystki. W utworze tym czujemy tęsknotę za polską piosenką z lat 60-tych, przewrotnie połączoną z nowoczesnymi brzmieniami. Głos artystki brzmi zupełnie inaczej niż dotąd.
Na płycie „Dom z ognia” znalazły się piosenki zaśpiewane po polsku. Warstwa liryczna porusza intymną sferę przeżyć autorki, to trzymająca w napięciu opowieść o relacjach między ludźmi, miłości, o tym co artystka lubi a czego nienawidzi. Barbara w swoich piosenkach przeprowadza słuchacza przez swoje historie za pomocą różnorodnych brzmień, faktur, zmysłowości głosu, czasem jej zadziorności by pokazać obraz pięknej, pełnej życia kobiety, która śpiewa to co czuje.
Każdy utwór ma inny klimat i inną dynamikę, ale jedno jest wspólne – każdemu towarzyszą silne emocje. Przeplatają się brzmienia lat 60-tych z elektroniką, czasem muzyką filmową, co powoduję mieszankę wybuchową i rzuca na kolana.
Wrońska śpiewa żarliwie a czasami z przejmującym chłodem w głosie. Jedno jest pewne – ta płyta to poruszające dzieło artystki, przemyślane ale także bardzo osobiste. „Dom z ognia” na długo pozostaje w sercu, bo porusza głęboko uczucia i zmysły. Trudno opisać słowami album – należy posłuchać całej opowieści.

Bilety w cenie 55 zł do 11.10, 65 zł od 12.10.
Do nabycia w bileteriach oraz bezpośrednio u organizatora tel. : 534 211 337.

Szczegóły

Data:
11 listopada 2018
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
55zł - 65zł
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2024649460913092/

Miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79
Poznań, 61-891 Polska
Strona internetowa:
http://bluenote.poznan.pl

Organizator

Blue Note