Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gala Klubu Kobiet Przedsiębiorczych 10 lat

10 października 2018 @ 19:00 - 22:00

PLN123

Z ogromną radością, zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety na Galę Klubu Kobiet Przedsiębiorczych z okazji 10 -lecia naszej działalności!

W dniu 10 października 2018 roku, w Poznan Hotel Ibb Andersia, w uroczystych okolicznościach spotkamy się po raz kolejny by razem uczcić naszą rocznicę, z której jesteśmy ogromnie dumne i wdzięczne.

Gala ta będzie mieć charakter wydarzenia kulturalnego dla kobiet prowadzących własną działalność gospodarczą.

Hasłem przednim naszego wydarzenia jest przyjaźń, a w szczególności przyjaźń pomiędzy kobietami! “Kiedy kobiety wspierają kobiety, dzieją się niesamowite rzeczy.”

Główną ideą Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest promowanie przedsiębiorczości jako nowego stylu życia wśród kobiet, a także rozwój firm prowadzonych przez kobiety. Staramy się promować i zachęcać do rozwoju usług wspomagających przedsiębiorcze kobiety by ułatwić im utrzymanie równowagi między pracą i życiem rodzinnym. Uważamy, że kobiety są predysponowane do tego by prowadzić prężnie działające firmy i tym samym stwarzać miejsca pracy, dlatego wspieramy je w kierunku wzrostu konkurencyjności ich małych i średnich przedsiębiorstw. Popularyzujemy dobre praktyki i prezentujemy przykłady kobiet – przedsiębiorców, które osiągnęły sukces zawodowy. Wspieramy oraz inspirujemy kobiety, które chcą zwiększyć efektywność ekonomiczną swojej firmy i budować własnej marki poprzez niekonwencjonalne rozwiązania i ciekawe pomysły.

Klub Kobiet Przedsiębiorczych powstał w kwietniu 2008 roku. Od 2008 odbyło się już ponad 120 spotkań. Wysłuchałyśmy już ponad 120 najlepszych prelegentów. W 2018 roku współpracuje z nami ponad 40 Partnerów. W trakcie naszej działalności skupiłyśmy 1600 kobiet, w tym 80% to właścicielki micro i małych przedsiębiorstw, 20% to przedstawicielki korporacji. Na Spotkaniach uczestniczą panie z Poznania, z terenu powiatu poznańskiego, a nawet z odległych miast wojewódzkich i spoza wielkopolski. To grono uczestniczek stale się powiększa!

Główną ideą Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest promowanie przedsiębiorczości jako nowego stylu życia wśród kobiet, a także rozwój firm prowadzonych przez kobiety. Staramy się promować i zachęcać do rozwoju usług wspomagających przedsiębiorcze kobiety by ułatwić im utrzymanie równowagi między pracą i życiem rodzinnym. Uważamy, że kobiety są predysponowane do tego by prowadzić prężnie działające firmy i tym samym stwarzać miejsca pracy, dlatego wspieramy je w kierunku wzrostu konkurencyjności ich przedsiębiorstw. Popularyzujemy dobre praktyki i prezentujemy przykłady kobiet – przedsiębiorców, które osiągnęły sukces zawodowy. Wspieramy oraz inspirujemy kobiety, które chcą zwiększyć efektywność ekonomiczną swojej firmy i budować własnej marki poprzez niekonwencjonalne rozwiązania i ciekawe pomysły … bo kiedy kobiety wspierają kobiety dzieją się niesamowite rzeczy!
———————

W programie Gali KKP:

– Koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem

– gość specjalny wieczoru
– Networking z kobietami biznesu
– loteria wizytówkowa
– upominki od Sponsorów i Partnerów Gali KKP
– poczęstunek
– wspaniała atmosfera i bezcenne nowe relacje

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona,
decyduje kolejność wpłat.
Zgłoszenia przyjmujemy do 5 października br. włącznie., poprzez formularz zgłoszeniowy na www.klubkp.pl
Opłata za udział w Gali wynosi 123 zł brutto.
Przewidywany czas ok. 5 h.

Zapraszamy serdecznie!

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:
Profil Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest profilem publicznym.

Administratorem Twoich danych osobowych, które pozostawiasz odwiedzając nasz profil (m.in. imię i nazwisko lub inne Twoje oznaczenie, komentarze, polubienia, identyfikatory internetowe) jest Klub Kobiet Przedsiębiorczych, ul. Gołębia 3/4, 61-834 Poznań.

Twoje dane mogą być przetwarzane w celu efektywnego prowadzenia naszego profilu, przedstawiania Tobie informacji o naszych inicjatywach i innej aktywności oraz w związku z promowaniem przez nas różnego rodzaju wydarzeń i usług, a także w celach statystycznych i analitycznych oraz ewentualnie w celu ustalenia i dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami.

Przysługuje Tobie prawo do bycia zapomnianym. Możesz w każdej chwili poprosić o usunięcie swoich danych.

Więcej informacji o uroczystości podamy niebawem.

Szczegóły

Data:
10 października 2018
Czas:
19:00 - 22:00
Koszt:
PLN123
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1051204995053189/

Miejsce

Hotel Andersia
Plac Andersa 3
Poznań, 61-894

Organizator

Klub Kobiet Przedsiębiorczych
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/KlubKobietPrzedsiebiorczych/