Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mecz towarzyski FURIA vs PRIDE

12 maja 2018 @ 16:00 - 19:00

Trzy dekady realnych i wymiernych działań na rzecz równości i tolerancji w Poznaniu i Wielkopolsce przyniosły nam spory zestaw doświadczeń, których echa odbijają się na kartach „Czasu Kultury” pt. FURIA i PRIDE. Czytając wydanie zauważyć można, jak dwie siły, furia i duma, od dekad napędzają nasze działania na rzecz społeczności LGBTQ. Numer już rozchodzi się wśród czytelniczek i czytelników, więc najwyższy czas na spotkanie.

Zamiast okrągłego stołu lub zamykającego panelu z mądrymi głowami zróbmy coś wspólnie – rozegrajmy siatkarski mecz towarzyski! Zbieramy członków i członkinie dwóch drużyn: drużyny FURII i drużyny PRIDE. Symbolicznie staniemy po przeciwnych stronach siatki i zobaczymy co się wydarzy.

Dołączcie do drużyn! Nasza gra będzie nieprofesjonalna – to metafora naszych aktywistycznych, równościowych, antydyskryminacyjnych działań z trzech ostatnich dekad – robimy jak umiemy! Pisaliśmy o tym w „Czasie Kultury”, teraz zagramy.

Data: 12 maja br. 16.00-19.00
Miejsce: sala na ulicy Młyńskiej 15
Trenerka: Marta Mazurek (FURIA)
Trener: Maciej Nowak (PRIDE)
Komentatorka: Anna Karolina Klys

Zawodniczki i zawodnicy: my, tak ty też – wystarczy, że zgłosisz chęć na adres: e@czaskultury.pl

Nie ma limitów, ławka rezerwowych i ilość zmian w trakcie meczu jest nieograniczona. Nad wszystkim czuwać będą trenerki, trenerzy, sędziowie i komentatorka.

Między setami zatańczymy z cheerleaderkami i cheerleaderami z drużyny Nazywam się Miliard – One Billion Rising Poznań znasz układ z 14 lutego? Dołączaj!

Po meczu afterparty – spotkanie zawodniczek, zawodników, przyjaciół , kibicek i kibiców. Pewnie zostanie nam trochę energii na niekoniecznie moderowane rozmowy. After od 19:00 w pobliskim PIES andaluzyjski!

Jeszcze nie wiecie, która strategia i drużyna jest bliższa waszemu sercu? Zapraszamy do lektury numeru http://czaskultury.pl/magazyn/czas-kultury-12018-196/

Szczegóły

Data:
12 maja 2018
Czas:
16:00 - 19:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/219134658836823/

Miejsce

Sala sportowa / Młyńska
ul. Młyńska 15
Poznań, Polska

Organizator

Czas Kultury
Email:
redakcja@czaskultury.pl
Strona internetowa:
www.CzasKultury.pl