Kup Iwermektyna tabletki online w Polsce

Nazwa generyczna: Iwermektyna - doustna
Nazwa handlowa: Stromectol
Każda tabletka leku Stromectol zawiera: Iwermektyna 3 mg, 6 mg, 12 mg.
Działanie terapeutyczne: Tabletki zawierające iwermektynę są lekiem przeciwpasożytniczym (zabijają pasożyty zwane mikrofilariami, które znajdują się pod skórą i w oczach pacjentów z onchocerkozą).
Cena: od 35 euro za opakowanie 10 tabletek 3 mg.

Iwermektyna jest lekiem przeciwpasożytniczym stosowanym w leczeniu szerokiej gamy pasożytów wewnętrznych i zewnętrznych.

Tabletki z iwermektyną znalazły się wśród badań klinicznych przeprowadzonych przez rząd miasta Meksyk podczas pandemii wirusa Covid-19, a ich badanie wykazało dobre wyniki w dawkach zalecanych przez lekarzy stosujących je w leczeniu wczesnych objawów choroby, która zabiła tysiące osób. Remdesivir, hydroksychlorochina, favipiravir i sofosbuvir to niektóre z leków przeciwwirusowych testowanych u pacjentów z ciężką postacią Covid-19 w celu zmniejszenia śmiertelności z powodu choroby, w tym inwermektyny.

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze. Znajdź swoje produkty apteczne na naszej stronie internetowej. Dostarczymy je bezpiecznie i szybko do Twojego domu.

Jaka jest cena leku Stromectol?

Iwermektyna jest obecnie dostępna w polskich aptekach w cenie 3,5 euro za tabletkę przy zakupie pudełka z dziesięcioma 3-miligramowymi jednostkami za łączną kwotę 35 euro.

Możesz kupić iwermektyna w Polsce bez recepty z apteki internetowej i zaoszczędzić do 100 euro za dawkę.

Lek przeciwpasożytniczy przeciwko COVID

Już po jednej dawce, w ciągu 48 godzin można było zniszczyć całe wirusowe RNA, przy czym naprawdę znacząca redukcja nastąpiła w ciągu 24 godzin. Z takim optymizmem zespół badaczy z Uniwersytetu w Melbourne stwierdził, że dostępny na całym świecie lek przeciwpasożytnicz> może za jednym zamachem zniszczyć nowego koronawirusa.

Był to jedynie eksperyment w hodowli komórkowej, który nie był jeszcze testowany na prawdziwych pacjentach. Ale w Ameryce Łacińskiej, gdzie lek ten jest znany jako lek weterynaryjny oraz w leczeniu niektórych chorób tropikalnych, rozpętało się piekło. Peru, Chile i Brazylia włączyły iwermektynę do swoich wytycznych klinicznych dotyczących leczenia księgosuszu, chociaż uznano, że brak jest dowodów naukowych.

Ivermectin zmniejszył ryzyko hospitalizacji w przypadku Covidose o 76%

Iwermektyna zmniejsza ryzyko hospitalizacji z powodu choroby Covid-19 o 76%, ogłosiły władze miasta Meksyk podczas prezentacji badania medycznego. Podczas wideokonferencji z dziennikarzami szef Agencji Cyfrowych Innowacji Publicznych (ADIP), José Merino, wyjaśnił, że pilotażowa analiza oparta na interwencji publicznej w stolicy kraju wykazała, że zestaw zawierający 6 mg iwermektyny i 100 mg kwasu acetylosalicylowego zmniejszył prawdopodobieństwo hospitalizacji o 68%. "Głównym wynikiem jest zmniejszenie prawdopodobieństwa hospitalizacji o 52% do 76%, co jest istotne w 99%; jest to analiza quasi-eksperymentalna, która pozwala nam zidentyfikować i wyizolować wpływ zestawu leków na prawdopodobieństwo hospitalizacji," - powiedział.

Jak iwermektyna działa przeciwko SARS-CoV-2?

In vitro iwermektyna hamuje importyny odpowiedzialne za rozpoznawanie sygnałów lokalizacji jądrowej białek wirusowych i promowanie ich replikacji. Wykazano, że lek ten hamuje wejście jądrowe i replikację wirusów HIV-1, DENV2 i innych flawiwirusów (rysunek).

Co to jest iwermektyna i jak się ją stosuje?

Iwermektyna jest lekiem przeciwpasożytniczym, który został opracowany w latach 70. w ramach współpracy pomiędzy Instytutem Kitasato w Japonii a firmą Merck & Co. Tabletki z iwermektyną są zatwierdzone przez FDA do leczenia osób z strongyloidiasis i onchocerciasis, dwóch chorób wywoływanych przez robaki pasożytnicze. Ponadto, niektóre miejscowe (stosowane na skórę) postacie iwermektyny są zatwierdzone do leczenia pasożytów zewnętrznych, takich jak wszy, oraz chorób skóry, takich jak trądzik różowaty.

Niektóre preparaty iwermektyny są stosowane u zwierząt w celu zapobiegania chorobom wywoływanym przez nicienie sercowe oraz niektóre pasożyty wewnętrzne i zewnętrzne. Ważne jest, aby pamiętać, że produkty te różnią się od tych stosowanych u ludzi i są bezpieczne tylko wtedy, gdy są stosowane zgodnie z zaleceniami u zwierząt.

Jak należy stosować ten lek?

Iwermektyna jest dostępna w tabletkach 3 mg, 6 mg i 12 mg, które przyjmuje się doustnie. Pojedyncza dawka jest zwykle przyjmowana na pusty żołądek, popijając wodą. Jeśli pacjent przyjmuje iwermektynę w celu leczenia onchocerkozy, może potrzebować dodatkowych dawek po 3, 6 lub 12 miesiącach, aby opanować zakażenie. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji podanych na recepcie i poprosić lekarza lub farmaceutę o wyjaśnienie wszelkich niezrozumiałych kwestii. Lek iwermektyna należy przyjmować dokładnie według zaleceń. Nie należy zwiększać lub zmniejszać dawki leku ani przyjmować go częściej niż zalecił lekarz.

Jeśli przyjmujesz iwermektynę w celu leczenia strongylozy, musisz wykonać badanie kału co najmniej trzy razy w ciągu pierwszych trzech miesięcy po zakończeniu leczenia, aby sprawdzić, czy infekcja ustąpiła. Jeśli zakażenie będzie się utrzymywać, lekarz prawdopodobnie przepisze kolejne dawki iwermektyny.

Wytyczne dotyczące dawkowania i podawania

Lek należy przyjmować na pusty żołądek, a przynajmniej nie należy spożywać pokarmów w ciągu 2 godzin przed lub po jego zażyciu. U dzieci poniżej 6 roku życia można go rozkruszyć przed spożyciem. W leczeniu świerzbu iwermektyna powinna być przyjmowana z jedzeniem, aby zwiększyć jej biodostępność, zgodnie z aktualnymi zaleceniami CDC.

Rodzaje Dawka
strongyloza jelitowa 200 µ/kg dawka pojedyncza. Odpowiadałoby to w przybliżeniu masie ciała:
  • 15-24 kg: 1 tabletka
  • 25-35 kg: 2 tabletki
  • 35-50 kg: 3 tabletki
  • 51-65 kg: 4 tabletki
Onchocerciasis Microfilariae Patrz W. Bancrofti 150 µg dawka pojedyncza, powtarzana po trzech miesiącach 150-200 µg/kg dawka pojedyncza co 6 miesięcy. Odpowiada to w przybliżeniu masie ciała:
  • 15-24 kg: 1 tabletka
  • 25-44 kg: 2 tabletki
  • 45-64 kg: 3 tabletki
  • 65-84 kg: 4 tabletki
Na terenach endemicznych, gdzie może być podawany tylko co 12 miesięcy, dawka wynosiłaby 300-400 µg/kg, a więc liczba tabletek na masę ciała byłaby dwukrotnie wyższa niż dotychczas podawano.
Świerzb 200 µg/kg dawka pojedyncza

Gdzie w Polsce mogę kupić ivermectin online bez recepty?

Ten produkt jest zatwierdzony przez FDA i można go kupić w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Austrii i Szwajcarii. Iwermektyna jest sprzedawana we Francji przez firmę SUANFARMA pod nazwami handlowymi Stromectol i Soolantra.

Jeśli chcesz zamówić tabletki Stromectol online bez recepty, możesz to zrobić w naszej aptece. Najlepsza cena, szybka dostawa i kompetentna obsługa klienta pozostawią tylko miłe wrażenia o naszym serwisie. Nasze produkty kupujemy bezpośrednio od producenta lub od oficjalnego przedstawiciela w Polsce. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom niezmiennie niskie ceny na wszystkie leki.

Jakie specjalne środki ostrożności należy podjąć?

Przed przyjęciem iwermektyny

Skutki uboczne

Może powodować ból głowy, zawroty głowy, bóle mięśni, nudności lub biegunkę. Jeśli pacjent jest leczony z powodu "ślepoty rzecznej" (onchocerciasis), w ciągu pierwszych 4 dni leczenia mogą wystąpić reakcje na obumierające pasożyty, np. ból stawów, tkliwe/obrzęknięte węzły chłonne, obrzęk/czerwoność/ból oczu, osłabienie, zmiany w widzeniu, świąd, wysypka skórna i gorączka Należy jak najszybciej poinformować lekarza lub farmaceutę, jeśli którykolwiek z tych objawów utrzymuje się lub nasila.

Jeśli siedzisz lub leżysz, wstań powoli, abyś nie czuł zawrotów głowy podczas siadania.

Pamiętaj, że lekarz przepisał Ci ten lek, ponieważ zdecydował, że korzyści dla Ciebie przeważają nad ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. U wielu osób stosujących ten lek nie występują poważne skutki uboczne.

Należy natychmiast poinformować lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek poważne działania niepożądane, w tym:

Bardzo poważna reakcja alergiczna na ten lek jest rzadka. Jednakże, należy zwrócić się o pomoc medyczną, jeśli wystąpią objawy ciężkiej reakcji alergicznej, w tym:

Nie jest to pełna lista możliwych działań niepożądanych. Należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy inne niż wymienione tutaj.

Interakcje leków

Interakcje z innymi lekami mogą zmienić sposób działania leków lub zwiększyć ryzyko wystąpienia poważnych działań niepożądanych. W niniejszym dokumencie nie wymieniono wszystkich możliwych interakcji leków. Należy prowadzić listę wszystkich produktów, których używasz (w tym produktów na receptę, dostępnych bez recepty i ziołowych) i dzielić się nią z lekarzem i farmaceutą. Nie należy rozpoczynać, przerywać ani zmieniać dawkowania żadnego leku bez zgody lekarza.

Niektóre produkty, które mogą wchodzić w interakcje z tym lekiem to:

Ważna informacja

JAK KORZYSTAĆ Z NINIEJSZYCH INFORMACJI: Jest to streszczenie i NIE ZAWIERA wszystkich informacji dostępnych dla tego produktu. Informacje te nie stanowią gwarancji, że ten produkt jest bezpieczny, skuteczny lub odpowiedni dla Ciebie. Informacje te nie stanowią indywidualnej porady lekarskiej i nie mają na celu zastąpienia porady lekarskiej udzielonej przez lekarza. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji na temat tego produktu i Twoich szczególnych potrzeb zdrowotnych.